Maja:
Näita Kõiki
Müügis olevad vabad korterid ja ridaelamuboksid
AadressKorterTubeKorrusSisepindRõduTerrassKogupindHoovialaHind
Mürsiku 8/335101.3-17.8119.180209 900
Mürsiku 8/345101.3-17.8119.180214 900
Mürsiku 8/355101.3-17.8119.180214 900
Mürsiku 8/435101.3-17.8119.1120214 900
Mürsiku 8/445101.3-17.8119.1205219 900
Mürsiku 8/455101.3-17.8119.1290224 900
Mürsiku 3153362.58.4-70.9-124 900
Mürsiku 115197-18.7115.7-159900
Mürsiku 132143.7-17.260.9-104900
Mürsiku 144180.2-18.798.9-159900
Mürsiku 164281.59.3-90.8-149900
Mürsiku 184286.19.3-95.4-159900
Mürsiku 193262.58.4-70.9-129900
Mürsiku 110428713.4-100.4-149900
Mürsiku 1114381.59.3-90.8-154900
Mürsiku 1123359.77.7-67.4-134900
Mürsiku 1132343.66.3-49.9-104900
Mürsiku 1144386.19.3-95.4-159900
Mürsiku 1153362.58.4-70.9-129900
Mürsiku 116438713.4-100.4-154900
Lisagarantii (3+ 2 aastat)
2-toaline
1800 EUR
3-toaline
2200 EUR
4-toaline
2500 EUR
5-toaline
2500 EUR
Ridaelamu
2800 EUR

Kui soovid kasutada „Sisu loeb“ võimalust, siis toimi nii:

  1.  Vali välja oma uus kodu.
  2.  Sõlmi kampaaniaperioodi jooksul võlaõigusleping.
  3.  Asjaõiguslepingu sõlmimisel valid ise välja, mis summa eest ja millises kaupluses soovid kingituse lunastada.
  4.  Saad meilt kinkekaardid vastavalt tehtud valikule. Kinkekaardid kehtivad 1 aasta.
  5.  Kingituse summad on järgmised (summad sisaldavad käibemaksu):
    4/5 toalised – 5000 eurot
    3 toaline – 4000 eurot
    2 toaline – 3000 eurot
    1 toaline – 2000 eurot
    Ridaelamu – 5000 eurot
  6. Kampaania kestab kuni 30.11.2020

Tutvu meie teise projektiga